NASA оприлюднило перше відео з Плутона

NASA оприлюднило перше відео з Плутона. Міжпланетна станція New Horizons записала ролик у інфрачервоному діапазоні, після чого всі пікселі були перекодовані у видимий для людського ока спектр світла. Таким би людина побачила Плутон 14 липня 2015 року, коли зонд максимально наблизився до найвіддаленішої планети нашої Сонячної системи. Відеоролик пришвидшили для плавності руху, а хаотичні "стрибки" Плутона на картинці пов'язані з роботою двигунів космічного апарата.

Дитячий смарт-годинник dokiWatch

dokiWatch — розумний годинник, який дозволяє здійснювати голосові й відеодзвінки, а також відправляти текстові та голосові повідомлення. Призначений він для дітей від 6 до 12 років. Його розробник, компанія DokiTechnologies, заявляє, що це перший дитячий смарт-годинник на Android, який підтримує технологію 3G та можливість відеодзвінків.

Модулі GPS, GSM та Wi-Fi дадуть змогу батькам з високою точністю відстежувати місцезнаходження своїх чад, а спеціальна кнопка "SOS", якщо її натиснути, тут же відправляє батькам сигнал тривоги. Вартість замовлення на Kickstarter'і — сотня доларів за девайс.

Концепт квадрокоптера Phantom X

Дрони майбутнього матимуть своє "шасі", а керувати ними можна буде одним лише помахом руки — такими їх бачить один з провідних виробників у цій галузі, китайська компанія DJI. Її концепт квадрокоптера Phantom X наділений спеціальними ніжками для приземлення, які ховаються в корпус.

Серед цікавих функцій — стеження за об'єктом в режимі вільного польоту, система автоматичного оминання перешкод, можливість керування через Apple Watch або за допомогою спеціальних рукавиць. Не виключено, що "загадковий фантом" від DJI не стільки концепт, скільки реальний проект, який незабаром з'явиться на ринку.