Про це заявив радник глави Офісу Президента Михайло Подоляк у своєму твітері.

Важливо Росія звільняє вищих командирів через провали в Україні: подробиці від британської розвідки

Подоляк підкреслив, що українців не цікавить новий "Мінськ" і повернення війни через кілька років.

Не пропонуйте нам припинення вогню – це неможливо без тотального виведення військ Росії. Поки Росія не готова повністю звільнити наші землі, наша переговорна платформа – зброя, санкції та гроші,
– наголосив радник глави ОП.

В Офісі Президента неодноразово наголошували, що українські війська хочуть відкинути окупантів не лише на територію, з якої вони починали свою "спецоперацію", а далі. І це для України принципове тепер питання.

Якої стратегії має дотримуватися Європа

На його думку, єдиний сценарій, яким має йти Європа та Україна, – це сценарій "залізної завіси".

"Щоб Росія була дуже і дуже далеко від людської цивілізації. Не географічно, а принаймні за якимись кордонами", – сказав радник очільника ОП.

У цьому контексті він наголосив на важливості посилення санкційного тиску на Росію.

Україна не поступиться своїми територіями

Радник глави Офісу Президента Михайло Подоляк раніше констатував, що зараз відбувається повноцінна, великомасштабна, європейська війна. І якщо хтось ще цього у світі не розуміє, то це не проблема України. І Росія не зможе зупинити війну у такому вигляді, як їй би хотілось.

Що стосується віддати щось для того, щоб пан Путін чи будь-який інший політик в російському керівництві зберіг лице, – це неможливо, це не предмет торгу. Війна не закінчиться, якщо ми щось там віддамо. Це не прийнятно для України. І Президент Україні Володимир Зеленський про це неодноразово казав. І це не сприйме українське суспільство,
– наголосив радник.

Він підкреслив, що українці заплатили величезну ціну не для того, аби щось віддати. А черговий "Мінськ" – це відкладена війна, ще більш руйнівна, наприклад, через рік чи через два. До того ж пропозиції припинення вогню без відведення російських військ є неприйнятними. Росіяни тільки цього і хочуть, тому це не можна сприймати як частину переговорного процесу. Україні таке перемир'я не потрібне.

Путіну не дадуть провести мобілізацію: дивіться відео