Участь в акції взяли Оксана Забужко, Сергій Жадан і Андрій Курков, співак Іван Леньо з Kozak System, представник Уповноваженого Верховної Ради з прав людини Михайло Чаплига, перший заступник міністра інформаційної політики Еміне Джапарова, директор Інституту національної пам'яті Володимир В'ятрович, волонтер Евеліна Ганська, правозахисниця Олександра Матвійчукпісателі, а також політв'язні радянського режиму Мустафа Джемілєв і Йосип Зісельс.

Відповідне фото розмістив на своїй сторінці Жадан.

Читайте також: Любіть свою країну більше, аніж ненавидите ворога, – адвокат передав послання Карпюка

Не можна мовчати, коли злочинна система ламає особистість, не можна мовчати, коли агресор веде війну проти твоєї країни. Не можна здавати своїх. Не можна відмовлятись від того, кому необхідна твоя підтримка й допомога,
– написав він.

Також письменник наголосив на тому, що звільнення всіх українців, яких незаконно увязнили в Росії – це справа честі і совісті.

До слова, самому Руслану Зейтуллаеву також можна написати листа на адресу: 344022, м. Ростов-на-Дону, вул. Горького, 219, СІЗО-1, Зейтуллаеву Руслану Борисовичу, 1985 р.н. Однак, приймаються листи написані виключно російською мовою.

Нагадаємо, Руслана Зейтуллаєва, Рустема Ваітова, Нурі Примова і Ферат Сайфуллаєва звинуватили в створенні та участі в Севастопольському осередку "Хізб ут-Тахрір". Північно-Кавказький військовий окружний суд засудив Зейтуллаева до 7 років, інших – до 5 років позбавлення волі.

27 грудня 2016 року Верховний суд Росії скасував вирок кримському татарину Руслану Зейтуллаєву і відправив його "справу" на новий розгляд. Адвокат Еміль Курбедінов впевнений, що його підзахисному посилять вирок.

А 4 квітня політв'язень на засіданні військового суду в Ростові-на-Дону оголосив безстрокове голодування.