Їхня церква святих Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії нині працює у звичайній кімнаті офісного центру.

Читайте також: На молебень у Києві людей привозили автобусами: фотодоказ

Раніше так називався ось цей храм у невеликому будиночку, де служив отець Ігор. Півроку тому він полишив службу там через нестерпні умови.

"Це не духовне керівництво, це не батьківське піклування, як прийнято, в церкві, а це політико-адміністративний тиск. Я, позбувшись від цього тиску, вже півроку не можу надихатися. Дихаю на повні груди, радісно", – розповів священик отець Ігор.


Служба отця Ігоря

До того отець Ігор прослужив у Московському патріархаті 24 роки. Намагався зробити деякі реформи у служінні, зробити його демократичнішим, запроваджував службу українською мовою, молився за українських солдатів на Сході, скасував розцінки на обряди. Церковному керівництву це не подобалося і зрештою священик не витримав.

Парафіяни пішли за своїм священиком, оскільки відчували, що правда за ним, а не за місцевими поплічниками Кирила Гундяєва.

Під тиском, дуже під впливом цього церковного начальства єпархії МП було, що весь час: ступиш вправо, ступиш вліво, за тобою слідкують, кажуть що так неправильно, маєш залишатися так, як всі, що ніяких реформ,
– наголосив парафіянин Антон.

Отець Ігор зі своїми парафіянами ще не пристали до жодної з церков.

Наразі Церква святих Віри, Надії, Любові транслює служби в Інтернет, аби до них доєднувалося більше людей.