Загалом для допомоги підрозділам ДСНС у зимовий період бренд Nescafe надав понад 4000 наборів для приготування кави.

До теми Кава покращує здоров'я печінки

Кава – популярний продукт на фронті

Цікаво, що кава є одним із найбільш затребуваних продуктів харчування в екстремальних та воєнних умовах. Це довів досвід двох світових війн. При цьому розчинна кава набула широкої популярності саме під час Першої світової війни.

А через 2 десятки років, вже під час Другої світової, розчинна кава Nescafe увійшла до регулярного раціону військових американських Збройних сил і дуже сподобалась солдатам за швидкість, простоту приготування та приємний смак.

Ця традиція зберігається і донині: від початку повномасштабної війни в Україні Nescafe та Nestle передали вже понад 160 тонн кави українцям, зокрема, тим, хто сьогодні допомагає захищати нашу державу.

Як Nestle допомагає Україні у час війни

Компанія Nestle з першого дня війни надає гуманітарну допомогу необхідними продуктами харчування та напоями для українців і їхніх домашніх улюбленців. Компанія вже передала 4100 тонн продукції на суму понад 12 мільйонів швейцарських франків (а це 480 мільйонів гривень) для підтримки українців як всередині країни, так і в сусідніх державах, де перебувають українські біженці.

Бренд Nescafe також долучився до підтримки національного центру реабілітації UNBROKEN та передав 3,5 мільйона гривень для реновації будівлі протезної лабораторії.