Як повідомляє Reuters, солдати жорстоко поводилися з деякими працівниками компанії, поки здійснювали захоплення.

Читайте також: У Зімбабве підозрюють імовірність перевороту: владі висунули ультиматум

Щоправда, дещо згодом військові запевнили весь персонал, який перебував у приміщенні, що турбуватися не слід, оскільки армія прибула для охорони систем ТРК та інформаційного сайту.

Зауважимо, що телерадіомовна корпорація Зімбабве ZBC транслює два телеканали та чотири радіостанції.

Як передає BBC, військові заявили про початок "полювання на злочинців". За їхніми словами, такі дії не є переворотом, а лише спробою нормалізувати ситуацію в країні.

"Ми хочемо запевнити націю, що його величність президент і його родина наразі перебувають у повній безпеці. Ми гарантуємо їхній захист" – заявив чоловік у військовій формі на головному телеканалі країни.

Після захоплення телекомпанії у Хараре пролунали три вибухи та постріли як з автоматичної зброї, так і з артилерії, пише Sky News.

Читайте також: Супермен в стилі Сімпсонів: президент Зімбабве відкрив пам’ятник самому собі

Як повідомляють користувачі у соцмережах, військова техніка на підступах до міста почала з’являтися ще 14 листопада. Крім того, вони виклали відповідні фото та відео.

Зімбабве, переворот, зброя, армія
Військова техніка на підступах до Хараре

Зімбабве, переворот, зброя, армія
Військова техніка на підступах до Хараре

Зімбабве, переворот, зброя, армія
Військова техніка на підступах до Хараре

У зв'язку із ситуацією посольство США в Харарі закрило свою будівлю і рекомендувало громадянам не залишати будинки через "політичну невизначеність".

Аналогічну заяву опубліковало і посольство Великобританії, посилаючись на повідомлення про "незвичайну військову діяльність".