Поєдинок між збірними Нідерландів та Англії розпочався о 22:00 (за Києвом) на "Сігнал Ідуна Парк" у Дортмунді. 24 Канал розповідає, хто із цих збірних здобув щасливий білет у фінал чемпіонату Європи-2024.

До теми Матч за вихід у фінал: анонс протистояння "летючих голландців" та "трьох левів" в 1/2 Євро-2024

Нідерланди – Англія 1:2

Голи: Сімонс, 7 – Кейн, 18 (п), Воткінс, 90+1

На старті поєдинку "помаранчеві" шокували гостей. Вже на 7-й хвилині Сімонсу вдався шалений удар з-за меж штрафного майданчика у ліву дев'ятку воріт Пікфорда. Нідерланди повели у рахунку 1:0.

Відео голу Сімонса

Відповідь англійців була через 7 хвилин, коли удар Сака був заблокований, а Кейн пробив над поперечиною.

У новій атаці Кейн опинився на газоні у штрафній "летючих голландців". Німецький рефері Цваєр призупинив гру, аби скористатись системою VAR. Після перегляду відеоповтору Фелікс Цваєр вказав на 11 метрів. Пенальті пішов пробивати Кейн та не прогадав. Гаррі зрівняв цифри на табло 1:1.

Відео реалізованого пенальті Кейна

Могла команда "трьох левів" навіть швидко повести у рахунку, якби Фодену трохи більше пощастило під час удару з меж штрафної. Вербругген вже був відіграний. Натомість на шляху м'яча став захисник.

На екваторі першого тайму Дюмфріс ударом головою сколихнув поперечину англійських воріт.

Минуло лише дві хвилини, як вже Фоден поцілив у стійку воріт господарів.

До перерви команди більше не забивали – 1:1.

На 65-й хвилині Пікфорд ефектно парирував постріл Ван Дейка після подачі із штрафного.

Перед фінальними 10 хвилинами основного часу м'яч таки вдруге побував у нідерландських володіннях. Однак гол Сака скасували через офсайд. Лайнсмен підійняв прапорець.

Гра повільно йшла до екстратаймів. Але цього вечора в англійців не було у планах грати додаткові 30 хвилин. Вже на першій компенсованій хвилині Палмер знайшов Воткінса, який холоднокровно переграв голкіпера – 2:1.

Лише на останніх хвилинах Англія вирвала у Нідерландів путівку у фінал Євро-2024.

14 липня збірні Іспанії та Англії зійдуться у протистоянні за головний трофей чемпіонату Європи-2024. Вогняний поєдинок двох футбольних грандів відбудеться на "Олімпійському стадіоні" у Берліні.