Німеччина: Футбол

160

Збірна Нідерландів доволі несподівано пробилась до фіналу.

Ніби ще діти, але на футбольному полі справжні чоловіки. Напруга сягла свого апогею у першому півфінальному матчі чемпіонату Європи серед гравців віком до 17 років. Швейцарці та голландці не шкодували, ані себе, ані суперника, а у заключні хвилини справа ледве не дійшла до бійки. Попри статус фаворита, Швейцарія пішла на перерву, програючи 0-2. Ісуфі на 17-й відважився на удар практично із нульового кута, а майже перед самим свистком на перерву м’яч після удару Кастаньоса, як виявилось таки перетнув лінію воріт. Швейцарія вдвічі збільшила тиск на ворота Патріка тер Мате, але зуміла забити лише одного разу. Надію команді подарував Кембер. Був щоправда ще стовідсотковий момент у Буесса, але хлопець із вбивчої позиції поцілив у поперечку. 2-1 - Нідерланди у фіналі, розпач суперника цілком зрозумілий.