"На наступному тижні... Нас сповістили через посольство, що вони будуть начебто б", – сказала Євгенія після зустрічі із матір'ю.

Вона додала, що німецькі медики знають про погіршення стану здоров'я екс-прем'єра. За її словами, Юлія Тимошенко за станом здоров'я не може брати участь у запланованому на 7 лютого допиті в справі про вбивство нардепа Євгена Щербаня. І додала, що Юлія Тимошенко обговорить це питання зі своїм захисником, що приїде до неї 7 лютого.

Згідно із повідомленням прес-служби Харківської облорганізації партії ВО "Батьківщина", 7 лютого вранці в лікарню до Тимошенко прибуде її захисник Сергій Сас.

До слова, українські медики запевняють, що німецькі колеги останнім часом самоусунулися від процесу реабілітації колишньої прем’єрки Юлії Тимошенко.

Нагадаємо, зараз засуджена на 7 років за "газову справу" екс-прем'єр Юлія Тимошенко перебуває у Харківський ЦКЛ №5. Стан її здоров'я опозиціонери та медики оцінюють по-різному: перші називають його важким, інші не бачать причин для хвилювань.