Повернувши раритети, чиновник висловив сподівання, що Україна швидко інтегрується у Європу, а Німеччина цьому буде всіляко сприяти.

“Німеччина розглядає Україну, як частину європейського простору. І ми даємо Україні великі шанси. Наступним кроком має бути підписання Угоди про асоціацію. Я думаю вона, буде підписана вже цього року”, - сказав віце-канцлер Німеччини Гідо Вестервелле.

Далі - питання безвізового режиму, зокрема, у контексті проведення Євро-2012 та підписання угоди про зону вільної торгівлі.

“Ми розраховуємо на дуже серйозний прогрес вже сьогодні під час перебування першого віце-прем’єра Клюєва в Брюсселі, і його переговорах з низкою єврокомісарів з питань укладення поглиблення зони вугільної торгівлі з зоною Євросоюзу”, - каже міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко.

Віце-канцлер також зустрівся з Юлею Тимошенко. Щоправда, обговорювати проблеми демократії в Україні він волів без телекамер. Також німецький гість поспілкувався зі студентами університету імені Тараса Шевченка. Нагадаємо, у Німеччині сьогодні навчається понад 10 тисяч українських студентів.