"Затягування" резонансних справ

– У Генеральної прокуратури України вистачає ресурсів, але немає бажання. Вони заявляли, що розпочали кримінальні провадження проти одіозних персон, але водночас знімають з них санкції. Це не допустимо. Зараз всі чекають, що суспільство забуде про Майдан, але про це ніхто і ніколи не забуде.

Якщо генпрокурор цього не розуміє, то йому треба йти не у відставку, а йому потрібно відповідати за свою бездіяльність.

– Приклад ганебної практики, що панували при Януковичу, наслідує сьогоднішня прокуратура.

Борги Януковича

– Прокуратури мала би повернути гроші Януковича, але вона цього не робить з незрозумілих нікому причин. Вона гальмує ці процеси. Наприклад, вони дали можливість втекти колишньому заступнику міністра внутрішніх справ Сергію Чеботарю і дали статус свідка.

Ця влада робить все, аби закопати себе живцем. Кумовство, корупція – це характерні риси злочинної влади Януковича. Якщо нинішня влада переймає такий приклад, то вони нічим не різняться між собою.

– Прокуратура робить дуже повільні кроки. Ми можемо спостерігати за тим, як собі повертає гроші Янукович-молодший. Прокуратура працює "на замовлення", а не на Україну. Вона працює на тих, хто повертає собі гроші і задоволено виїжджає до Відня.

Співпраця Генпрокуратури із судом має давати результат, але цього ніхто не бачить. Натомість у ГПУ нас намагаються переконати, що вони нібито працюють.

Створення прокуратурою приймальні у ВР

– Я вірю, що ця приймальня буде схожою на шоу, як арешт Бочковського.

Я не вірю, що ця прокуратура може довести хоча б якусь справу до кінця.

– В Україні існує неприємна практика – замовчування.