Nokia X

Nokia готує перший смартфон на Android. За попередньою інформацією, нетрадиційний для фінського виробника апарат називатиметься Nokia X.

Новинку оснастять операційною системою Android 4.4 KitKat з оригінальною оболонкою. Її інтерфейс нагадуватиме "живі плитки" - як у Windows-смартфонах.

Найімовірніше, Nokia X не отримає фірмових Google-сервісів, не буде у користувачів і доступу до Google Play. Однак програми можна буде завантажити з магазину Nokia Store. Крім того, можливе встановлення сторонніх додатків.

Щодо технічних характеристик, смартфон оснастять 4-дюймовим дисплеєм (800х480) та двоядерним процесором Snapdragon з частотою 1 ГГц.

Обсяг оперативної пам'яті - 512 Мб, а внутрішньої - 4 Гб. Також передбачений слот для MicroSD. Основна камера має сенсор на 5 Мп.

Nokia X підтримуватиме роботу з двома SIM-картами і буде доступна в шістьох кольорах.

Віртуальний LEGO

Будувати LEGO тепер можна онлайн. Компанія Google та датський виробник іграшок запустили сайт Build With Chrome, де можна збирати 3D-моделі з віртуального конструктора. Користуватися ресурсом можна як на комп'ютері, так і на смартфоні чи планшеті.

Юзеру доступні 14 основних та 7 додаткових видів блоків. Колір та розташування у просторі кожної деталі можна змінювати. Щоправда, користувачу не потрібно стежити за правильністю укладки цеглин - конструкція не розвалиться.

Після завершення будівництва проект можна показати друзям в Google+ або розташувати на карті.

Також користувачам Build With Chrome запропонують вступити в "Будівельну академію", де можна отримати базові знання з проектування та конструювання з цеглинок LEGO.

За словами розробників, такі експерименти дозволяють продемонструвати всьому світу можливості браузера Chrome та програмної бібліотеки WebGL.