Цей пристрій є подальшим розвитком смартфона Lumia 920, який показали ще восени минулого року.

Новий смартфон важить 139 г, що на 46 г легше, ніж Lumia 920, а його товщина становить 8,5 мм, що на 2,2 мм тонше 920-го.

Розмір екрану Lumia 925 залишився незмінним - 4,5 дюйма, однак у нового екрану використовується нова AMOLED-матриця, яка має зробити зображення яскравішим і детальнішим.

Також у новому смартфоні буде металевий корпус, хоча основна частина пристрою як і раніше з пластику.

Всередині новинки працює процесор Qualcomm Snapdragon S4 і акумулятор на 2000 мА/год. Розмір внутрішньої пам'яті обмежений 16 гігабайтами. У Європі з'явиться і 32-гігабайтна Lumia 925, але вона буде доступна лише абонентам компанії Vodafone.

Камера у Lumia 925 8,7-мегапіксельна, що відповідає Lumia 920, але на відміну від останнього у 925 використовується система "плаваючих лінз", які краще стабілізують зйомку в русі.

Також новинка пропонує режим Smart Camera, який стане доступним для всіх смартфонів серії Lumia, що працюють на Windows Phone 8, після оновлення ПЗ. Режим Smart Camera від Nokia дозволяє миттєво зробити десять кадрів і редагувати їх за допомогою таких функцій, як "Кращий Знімок" (Best Shot), "Знімок в Русі" (Action Shot) і "Фокусування на об'єкті, що рухається" (Motion Focus) для створення одного ідеального високоякісного кадру.

Окрім можливості ділитися фото через Oggl, користувачі можуть одночасно ділитися фото в соціальних мережах, зокрема Facebook, Twitter, Foursquare, Instagram, Tumblr і Flickr.

Lumia 925 працює на Windows Phone 8, і з червня цього року буде на прилавках магазинів в Європі і Китаї, до кінця літа він з'явиться в США.