В Парижі з'явиться цілий парк таких Citroën в каршерінговій службі Free2Move, яка належить концерну ПСА. Про це йдеться в програмі "Авто 24" на 24 каналі.

До теми Toyota оголосила про початок продажу нового GR Yaris: які переваги автівки

20 машин, які мають унікальний дизайн, вже можна знайти в різних районах французької столиці, а згодом кількість машин зросте до сотні. Амі, що в перекладі з французької означає "друг", має в довжину 241 сантиметрів і всього 139 сантиметрів в ширину. Тобто він коротший і вужчий за Smart. І важить такий електромобіль усього 485 кілогамів.

Заряду його 6-кіловатної батареї вистачає на 70 кілометрів, а заряджається вона від мережі в 220 вольт усього за 3 години.

Електромобільчик здатен розігнатися до 45 кілометрів на годину і коштує на батьківщині близько 6 тисяч євро. Хоча контракт на користування машиною на 48 місяців коштуватиме трохи більше 2 600 євро. Та найцікавіше, що його можна взяти в оренду на місяць усього за 20 євро.

Нова електрична двомісна модель Ami: дивіться фото Citroën

Також у випуску:

Китайський виробник електромобілів Ora, який належить концерну Great Wall, випустив нову модель, яка має невиразну назву ES11, і натомість дуже виразну зовнішність. Її дизайн нагадує суміш Porsche Macan та VW Beetle.

Дивіться повний випуск програми "Авто24":