Кабмін погодив такі зміни на засіданні 16 червня. Причини такого рішення обґрунтували у пояснювальній записці до проєкту відповідної постанови.

Цікаво Укрпошта розпочала процес з придбання власного банку

Чому змінили процедуру

Там вказано, що проведення конкурсу та затвердження його результатів може затягнутися на тривалий час, мовиться про щонайменше 6 місяців.

Такий тривалий процес, переконані у Кабміні, може поставити під загрозу роботу Укрпошти. Особливо – на тлі пандемії коронавірусу COVID-19.

Реакція Смолянського

Чинний гендиректор Укрпошти Ігор Смілянський вже відреагував на рішення уряду, при чому – у доволі оригінальний спосіб. Він написав, що поки нічого не коментуватиме, але згадав 2 пісні.

Наші найкращі DJ-меломани вирішують, яка пісня відкриватиме плейлист 1 липня – "Остання завіса (My Way)" Френка Сінатри або "Шоу має тривати" Фредді Меркурі,
– зазначив посадовець.

При цьому, на його думку, обидві композиції – це відмінний вибір. Очевидно, Смілянський мав на увазі те, що саме 30 червня завершується дія 3-річного контракту, підписаного з ним у 2018 році.

Зауважимо, що Смілянський очолює Укрпошту з 1 липня 2016 року. Крім цього, він є членом наглядової ради державного концерну Укроборонпром.