Свіжоспечений реліз рокерів відразу ж піднявся на перші сходинки світових чартів. Зокрема, "Залізній діві" вдалося підкорити британський хіт-парад. У Штатах платівка хеві-металістів зупинилася на четвертій сходинці - найкращий "американський" результат гурту за всю історію його існування.

”Запис альбому зайняв у нас шість тижнів. Ми чудово провели час. І дуже задоволені результатом. Платівку вдалося записати без надмірних "прилизувань". Тобто на диску усе звучить так як ми справді грали. Це була ніби фантастична подорож - ми повернулися в минуле і, гадаю, змогли відтворити магію старих часів”, - каже Ніко МакБрейн.

Зберігши старий фірмовий "саунд", музиканти, втім, також постаралися показати, що немає межі для вдосконалення. За плечима рокерів - тридцятирічний досвід, тож потрібно було порадувати слухачів чимось справді серйозним.

”Справжнім фанам нашого гурту буде дуже цікаво слухати цю платівку. Багато чого розкриється лише після кількох разів прослуховування. Ми постаралися видати максимально зрілий матеріал. Там є кілька досить складних моментів. А інтро вийшло просто фантастичним - це як ніби окрема пісня, як задає тон усій платівці”, - каже Ніко МакБрейн.

Зараз гурт Iron Maiden мандрує світом в рамках масштабного турне. Музиканти ще відвідають кілька музичних фестивалів у Європі. Завершаться гастролі "Залізної діви" у лютому наступного року виступами в Австралії.