"Жабка"-смартфон

Модель SM-W2016 оснащена двома OLED-дисплеями з діагоналлю 3,9 дюйма кожен. Фірмовий 8-ядерний процесор працює на частоті 2,1 ГГц під управлінням Android Lollipop. Не пошкодував виробник і пам'яті: 3 гігабайти оперативки та 64 "гіги" основної. Для любителів фото – 5-мегапіксельна селфі-камера з лицевого боку, плюс – основна, 16 мегапіксельна – зі зворотного. Дизайн виконаний з металу та скла, що створює враження вишуканості та відповідної якості.

3-D безпілотник

Його творці – компанії Aurora та Stratasys – стверджують, що це найбільший і найшвидший дрон у світі, 80% деталей якого виготовлені із застосуванням технології 3D-друку.

Апарат вагою 15 кілограмів та з розмахом крил 3 метри здатний розвинути в польоті швидкість до 240 км/год. Безпілотник зручний тим, що його можна буде виготовляти фактично у воєнних умовах, скажімо, на борту військових кораблів.

"Розумний" обруч

Пристрій Sentiri від розробника програмного забезпечення Chaotic Moon оснащений вісьмома вібромоторами та вісьмома інфрачервоними дальномірами, розташованими по периметру. Працюючи в режимі автопілота, обруч вібрує з того боку, звідки з'являється загроза зіткнення.

Ручне ж керування дозволяє власникові через мобільний додаток самому прокладати маршрут та використовувати пристрій як навігатор. Крім того, розробники створили спеціальну "гаптичну мову" – з її допомогою людина з вадами зору зможе отримувати додаткову інформацію про навколишнє середовище. Наразі обруч для незрячих представлений у вигляді прототипа, про серійне виробництво поки нічого невідомо.

Читайте також: Pepsi тепер випускатиме смартфони, американці вчаться друкувати взуття