Nokia Lumia 2520

Перший планшет від Nokia під назвою Lumia 2520 отримав FullHD-екран діагоналлю 10,1 дюйма. Завдяки технології ClearBlack він не втрачає яскравості навіть під прямим сонцем.

Технічна начинка девайса - на високому рівні. Процесор - 4-ядерний Qualcomm Snapdragon 800 з частотою 2.2 ГГц, оперативки - 2 Гб, а обсяг внутрішньої пам'яті - 32 Гб.

На тильному боці розташована 6,7-мегапіксельна камера з високоякісною оптикою Zeiss.

Працює апарат під управлінням операційної системи Windows RT 8.1. Офіційна ціна Nokia Lumia 2520 - $500.

Нові бездзеркалки

Нові Sony α7 та α7R - перші у світі повнокадрові бездзеркальні фотокамери. Апарати мають компактні розміри, порівняно невелику вагу - до півкілограма - і змінні об'єктиви.

Модель Sony α7 отримала 35-міліметровий повнокадровий сенсор на 24,3 Мп, а от α7R оснащена матрицею на 36,4 Мп.

Обидва апарати оснащені стандартним байонетом Sony E та потужним процесором Sony BIONZ X.

У США за Sony α7 з об'єктивом просять $2000, а от α7R - у щонайменше $2300.

Проект "Щит"

Google представила сервіс під назвою Project Shield. Новий проект покликаний допомогти інтернет-сайтам ЗМІ та активістам-правозахисникам протистояти DDoS-атакам, особливо з боку влади.

Сервіс дозволяє сайтам-учасникам програми задіяти потужну інфраструктуру Google. З мільйонами серверів і точками роздачі контенту у всьому світі - це непробивний захист для будь-якого ресурсу.

Крім того, Google представила інтерактивну карту, яка в режимі реального часу відображає потік DDoS-атак. А також розширення для браузера під назвою uProxy, завдання кого захистити персональну інформацію користувача від можливого інтернет-прослуховування.