Xbox One

Нова консоль Microsoft Xbox One вже доступна у 13 країнах, зокрема у США, Австралії, частині Європи та Південної Америки. На решті ринків новинка з'явиться у 2014 році.

Продажі головного конкурента - Sony PlayStation 4 - нагадаємо, стартували на тиждень раніше.

Обидві приставки мають схожі апаратні характеристики: 8-ядерний процесор AMD, графічний прискорювач Radeon з частотою 853 МГц, 8 Гб "оперативки" та жорсткий диск на 500 "гіг". У комплекті Xbox One ще є гарнітура, камера Kinect другого покоління і новий бездротовий контролер.

Для американської консолі вже доступні 23 нові гри. Серед них - Assassins Creed IV Black Flag, Battlefield 4, Call of Duty: Ghosts, FIFA 14 та інші.

Що ж до цін - залежно від ринку за Xbox One просять $500 або €500.

Moto G

Новий смартфон з 4,5 дюймовим екраном всього за $180. Причому Motorola. Американська компанія показала недорогий смартфон - Moto G - з доволі непоганою начинкою.

Зокрема, процесор - чотириядерний Qualcomm Snapdragon 400 з частотою 1.2 ГГц, 1 Гб "оперативки" та 8 або 16 Гб вбудованої пам'яті. Також на борті - 5-мегапіксельна HD-камера.

Операційна система Android 4.3, однак невдовзі обіцяють офіційне оновлення до Android 4.4 KitKat.

На вибір покупцям запропонують кілька варіантів Moto G з корпусами різних кольорів.

Універсальна платіжна карта

Відтепер немає потреби носити з собою купу платіжних карток. Усі їх може замінити новий девайс під назвою Coin.

Пластиковий пристрій може зберігати дані 8 кредитних, дебетових та дисконтних карт. Щоб обрати необхідну, достатньо натиснути кнопку на корпусі.

Для внесення карткової інформації у пристрій потрібен смартфон, спеціальний кардрідер та додаток. Зчитані з магнітної стрічки дані передаються на Coin через Bluetooth.

Подбали розробники і про безпеку. Якщо протягом 10 хвилин смартфон та пристрій не фіксують один одного, то мобільний додаток виводить попередження, а карта автоматично блокується.

Новинка з'явиться у продажу новинка влітку за ціною $100.