Вигнутий iPhone

"Гнучка" революція не може пройти непоміченою для Apple. Вслід за конкурентами з Кореї, американська компанія теж планує випустити смартфон з вигнутим екраном. Вже у другому півріччі на ринку може з'явитися одразу 2 iPhone з опуклими екранами на 4.7 та 5.5 дюйми.

Подробиць наразі обмаль. Відомо лише, що обидва апарати отримають скляні сенсорні екрани і низку датчиків, здатних розрізняти силу натиску пальців.

Міні-метро

Вже за 4 роки у Великобританії запрацює новий вид міського транспорту - ULTra PRT.

Вагончик, який ззовні нагадує метро, розрахований на 4людей без багажу або на 2 з валізами. Він повністю автоматизований - керування відбувається за допомогою низки датчиків та бортового комп'ютера. Втім, в екстреній ситуації пасажири можуть взяти управління на себе. Рухає машиною електромотор, середня швидкість їзди - 20 км/год. Цього, за словами розробників, цілком достатньо для перевезень у завантажених районах міста. Крім того, ULTra PRT не стоятимуть в заторах, адже їздитимуть окремим дорогами.

Новітній транспорт вже працює у тестовому режимі. Повноцінно систему планують запустити до 2017 року.

Всесвітні "Яндекс.Карти"

"Яндекс.Карти" відтепер показують назви вулиць та номери будинків у населених пунктах більшості країн світу. Оновлений сервіс містить деталізовані мапи не лише Росії, України, Білорусі та Казахстану, а й Європи та Північної Америки.

Таким чином, тепер можна побудувати автомобільний маршрут через кілька країн з урахуванням навіть найменших розв'язок. Щоправда, закордоном поки недоступний моніторинг заторів, панорами вулиць, а також не можливо відстежити маршрути руху міського транспорту. З часом "Яндекс" обіцяє розширити функціонал та додати офф-лайн режим.

Аби карти не втратили актуальність, їх планують оновлювати кожні 3 місяці.