Небайдужі та відповідальні бізнеси регулярно допомагають Unbroken. Зокрема, вагомий внесок для діяльності центру вже майже рік робить бренд Nescafe компанії Nestlé. Більше про те, чому ця підтримка є важливою у сучасних реаліях, розповідаємо у матеріалі.

Дивіться також Бренд Nescafe долучився до підтримки Національного центру реабілітації Unbroken

Бренд придбав апарат для лікування хронічного болю

У центр Unbroken потрапляють дорослі та діти з усієї України, які отримали різноманітні травми під час повномасштабного вторгнення. На жаль, всім їм довелося зіткнутися з болем. Іноді ці відчуття можуть супроводжувати людину дуже довго або й залишитися назавжди. У таких випадках ані операції, ні ліки не полегшують ситуацію.

Однак існує медичне обладнання, яке дозволяє допомогти пацієнтам із хронічним болем. Зокрема, йдеться про апарат для радіочастотної абляції G2 – Lesion Generator. Саме його для Першого медичного об'єднання міста Львова, на базі якого діє реабілітаційний центр Unbroken, у листопаді 2023 року придбав бренд Nescafе.

Апарат, вартість якого склала 2 мільйони гривень, вже допомагає покращити якість життя людям, які страждають від сильного та стійкого болю внаслідок онкології, остеоартрозу, невралгії чи важких поранень.

Що таке радіочастотна абляція

Це малоінвазивна процедура, під час якої за допомогою радіочастотних хвиль руйнуються нервові закінчення, що передають больові імпульси.

Процедуру здійснює анестезіолог під місцевою анестезією, ввівши спеціальну голку-електрод в ділянку ураження. Далі радіочастотний струм через електрод нагріває та пошкоджує нервові волокна, блокуючи проведення болю.

Прилад допомагає пацієнтам забути про хронічний біль. При цьому процедура має малу травматичність та тривалу дію, швидко знеболює та може лікувати важкодоступні ділянки з мінімальними ускладненнями.

Nescafe допоміг завершити реновацію майстерні протезування

Ще одним непростим випробуванням, з яким стикаються пацієнти Національного реабілітаційного центру "Незламні", стає втрата кінцівок. Покращити якість життя таким людям допомагає протезування.

Усвідомлюючи це, Nescafe допоміг завершити реновацію майстерні протезування. Для цього бренд виділив 3,5 мільйони гривень. Після ремонту 10 фахівців отримали приміщення, у якому можна виготовляти протези для поранених.

Майстерню розмістили на першому поверсі головного корпусу лікарні Святого Пантелеймона на площі 250 квадратних метрів. Це сучасна багатосекційна протезна майстерня з найкращим обладнанням від провідних світових виробників. Там є гіпсові, примірочні та тренувальні кімнати. Зараз у ній працюють не тільки протезисти з багаторічним досвідом, а й молоді спеціалісти та представники ЗСУ, які також втратили кінцівки.

Як виглядає майстерня протезування при реабілітаційному центрі "Незламні" / Фото Nescafe

Гендиректор Першого медоб'єднання Львова Олег Самчук розповів, що новий протез за кордоном коштує орієнтовно 50 тисяч доларів, а у центрі – в рази дешевше. За словами лікаря, відкриття майстерні дозволило збільшити потужності Unbroken.

Так, за інформацією Nescafe, за рік роботи напрямку протезування спеціалісти центру вже виготовили та встановили понад 260 штучних кінцівок. З них 22 – це біонічні протези рук. Останні вважаються вершиною технологічного розвитку протезування, адже мають спеціальні сенсори, завдяки яким людина може відтворювати звичні рухи. Коли пацієнт напружує м'яз на ампутованій кінцівці, то кисть реагує. Такий протез дозволяє виконувати повсякденні справи у побуті та працювати.

Кавові куточки та унікальні майстер-класи для пацієнтів

На відновлення пацієнтів впливає не тільки якісна медична допомога, а й підтримка та загальна атмосфера. Розуміючи це, у липні 2023 року компанія Nestlé Professional встановила у центрі Unbroken 4 куточки з кавовими апаратами та інгредієнтами для напоїв. Тепер там можна безплатно випити ароматної зернової кави Nescafe.

У центрі Unbroken облаштували кавові куточки / Фото Nestlé

Окрім того, у День кави, 4 жовтня 2023 року, бренд Nescafe провів благодійний майстер-клас, хедлайнером якого був бренд-бариста та військовий 96-ї зенітно-ракетної бригади Повітряних сил Дмитро Скосарев.

У компанії наголошують, що будь-яка підтримка людей, які постраждали у результаті повномасштабного вторгнення, є вкрай необхідною.

Не варто зупиняти себе у намірах допомогти та підтримати. У чому б це не виражалося – це цінно і важливо,
– наголосили у Nescafe.