Проте поліція одразу ж перешкодила мітингувальникам, попередивши, що не допустить їх до центру площі, інформує "Радіо Азатутюн".

Один з лідерів ініціативи Давид Санасарян пояснив, що кількість учасників акції протесту не перевищить 90 осіб, а, отже, відповідно до закону "Про свободу зібрань", завчасне повідомлення про проведення такої акції не потрібне.

Активісти, які зібрались в центрі Єревана, повторили свої основні вимоги до влади: скасувати рішення про підвищення тарифу на електроенергію, переглянути чинні тарифи щодо зниження, покарати поліцейських, винних у застосуванні насильства щодо демонстрантів на світанку 23 червня на проспекті Баграмяна і площі Свободи.

Дивіться також: Як протестують вірмени: танці, музика, діти, солодощі

Натрапивши на поліцейський кордон, учасники акції розділилися на дві групи і почали ходити по пішохідних переходах на площі, тим самим створюючи затори на цих ділянках дороги. Водночас вони наголошують, що не перекривають дороги і діють в рамках вірменського закону.

Активісти закликали перехожих і водіїв приєднуватись до них.

Нагадаємо, масштабні акції протесту проти підвищення тарифів на електроенергію розпочались у Вірменії в середині червня, 6 липня поліцейські розігнали протестувальників.