LG G Flex їде до Європи

LG G Flex приїде до Старого світу. Вже в лютому продажі новітнього вигнутого смартфону стартують одразу в 20 європейських країнах, серед яких Великобританія, Німеччина, Франція, Італія та Швеція. На деяких азійських ринках, зазначимо, апарат доступний ще з грудня.

Нагадаємо, LG G Flex оснащений шестидюймовим вигнутим дисплеєм Plastic OLED з роздільною здатністю 1280х720, 4-ядерним процесором, 2 Гб "оперативки" та 32 Гб пам'яті.

Також смартфон оснащений двома камерами - на 13 та 2.1 Мп. Серед інших особливостей - задня панель, яка вміє самостійно відновлюватися після невеликих пошкоджень.

Робот-помічник

Американський стартап Five Elements Robotics розробив порівняно недорогого робота-носія. Пристрій під назвою Budgee здатний слідувати за власником і переносити замість нього до 22 кг вантажу.

Керувати роботом можна з планшета чи смартфону на базі iOS і Android. Зокрема, є можливість виставити відстань слідування, змінити колір очей тощо. Вбудованої батареї Budgee вистачає на 6-8 годин роботи.

За словами розробників, їхнє творіння буде максимально корисним для літніх людей та інвалідів. Коштує такий помічник $1300.

Доставка на випередження

Amazon гратиме на випередження. Американський інтернет-рітейлер відправлятиме товари покупцям ще до того, як вони оформлять замовлення.

Працюватиме нова система доставки на основі аналізу багатьох факторів. Зокрема, історії замовлень, пошукових запитів, вмісту кошика, часу затримки мишки над зображенням товару тощо.

Також враховуватиметься сезон і географічне розташування користувачів.

Далі працівники Amazon пакуватимуть і відправлятимуть товари в транзитні місця та регіональні склади, де вони й чекатимуть на своїх майбутніх власників.

За словами представників компанії, нова система дозволить мінімізувати головний недолік онлайн-сервісів порівняно зі звичайними магазинами - затримку між замовленням і доставкою покупки.

Скільки ж часу можна буде зекономити завдяки новій системі - в Amazon поки не уточнюють.