Бюджетний смартфон Lenovo

Ціна нового Lenovo A 2010 становить 2 300 гривень. За ці гроші покупці отримають 4,5-дюймовий дисплей (854х480), 4-ядерний процесор MediaTek з тактовою частотою 1 ГГц, 1 Гб "оперативки" та 8 Гб пам'яті, яку можна розширити картою MicroSD.

Також бюджетник Lenovo обладнаний камерами на 5 та 2 Мп, і акумулятором ємкістю 2000 мА·год. Операційна система – Android Lollipop.

А ще смартфон має два слоти для SIM-карт і підтримує мережі 4G LTE.

"Розумний" годинник від Sony

Sony розробляє незвичний "розумний" годинник. Ґаджет під назвою Wena Wrist не має сенсорного дисплея і зможе працювати лише з iPhone та iPad.

Насправді, це звичайний кварцовий годинник зі стрілковим циферблатом, а "розумний" тут браслет. У ньому вбудований модуль NFC для безконтактних розрахунків, вібромотор та світлодіоди для сповіщення про дзвінки й повідомлення. Також цей браслет може виконувати роль фітнес-трекера. Зняті дані відображатиме спеціальний додаток для iOS.

Wena Wrist буде доступний у двох варіантах – зі звичайним циферблатом та з трьома додатковими мініциферблатами. Попередня ціна простішої версії – 287 доларів, а дорожчої – 576 доларів. Оформити замовлення можна на новому краудфандинговому порталі Sony під назвою First Flight. Поставки годинників розпочнуться навесні 2016 року.

Переносний бойовий лазер

Компанія Boeing продемонструвала переносний бойовий лазер для знищення безпілотників.

Портативна установка вміщається всього в чотири спеціальні валізи, а розгорнути її можна за кілька хвилин. Комплекс складається з власне лазерного модуля зі системою наведення, триноги, ноутбука зі спеціальним програмним забезпеченням. Керування системою відбувається за допомогою контролера від ігрової приставки Xbox.

У Boeing вважають, що переносні лазери будуть корисними для захисту кораблів чи наземного транспорту від ракет та безпілотних літальних апаратів. Їх навіть можна інтегрувати у систему протиповітряної оборони. Експерти вважають, що така зброя може з'явитися у військах вже через 2 роки.