Про це пише Цензор.НЕТ.

Як відомо, Перевалов «прославився» після провокації проти опозиціонера Бориса Нємцова. У 2012 році в аеропорту Домодєдово Перевалов намагався спровокувати Нємцова на силові дії. Пізніше активіст руху "Наші" стверджував, що опозиційний політик вдарив його.

Нагадаємо, за повідомленням СБУ підозрюваний в держзраді Станіслав Краснов разом з російськими спецслужбами готував терористичні акти в столиці України — планував підірвати Верховну Раду, Кабінет міністрів і Адміністрацію Президента.

Повна розшифровка розмови:

Максим Перевалов (далі - М.П.): — Я цим, я цим, я як раз ... скоро цим збираюся займатися впритул з деякими людьми з Комітету Державної Безпеки

Станіслав Краснов (далі — С.К.): - *Сміється*

М.П. — Все мало-помалу рухається

С.К. — А родичів ти їх не знаходив?

М.П. — А, ну і родичі знайдуться скоро.

С.К. — Де-небудь тут на території обчислити їх родичів, щоб їх покарати.

М.П. — Ох, я якщо знайду якогось родича — він напевно потоне у мене випадково в Запорізькому водосховищі. Або в Дніпропетровському.

С.К. — * Сміється *

М.П. — Ти знаєш, коротше кажучи, він одягне цементні черевики і піде на дно.

С.К. — Угу

М.П. — Ну — спробує поплавати з цементом, ну в цементному костюмі без акваланга. Треба з тобою якось зустрітися, не знаю — ти там до Мелітополя доїхати-то можеш?

С.К. — Можу, напевно

М.П. — Просто, щоб мені не напряжно було і тобі там, в принципі, нормально було

С.К. — Ну, в принципі, так, можу

М.П. — Ну, я не знаю, як по часу зателефонувати з тобою зустрітися. Просто, по суті, виходить наступний тиждень — він останній буде.

С.К. — Угу

М.П. —Там якщо, звичайно, нічого не буде такого екстреного не трапиться, і тим більше треба буде ... Ти мені коли посвідчення зробиш?

С.К. — У, б..ть, та його робити — три хвилини

М.П. — У тебе печатка з собою є?

С.К. — Нє, вона в Києві

М.П. — Печатка в Києві, теж прикольно. Слухай, попроси свою «кохану», хай вона скине коротше кажучи відбиток печатки, я її зроблю сам вже тоді

С.К. — Хоро

М.П. — Я її привезу до себе тоді з цими, не знаю тільки якісь. Ну або в Мелітополі подивимося з тобою ці посвідчення

С.К. — Добре

М.П. — Ось. Тільки не забудь, ну або вона мені скине, ти мені перекинеш як-небудь, це суть не важлива. І залиш мені номер своєї «коханої» теж про всяк випадок — якщо терміново треба буде знайти

С.К. — Угу

М.П. — А то ... А то я просто Яну, коротше кажучи, в наступний раз буду розмовляти не з Яною, якщо терміново треба буде знайти, а з її татом.

С.К. * Сміється *, п ... дець. Слухай, там по моєму питанню, по тому що, що типу щоб ти поговорив з нашими знайомими ...

М.П. — Ти не повіриш — мене знайомі самого динамлять зараз дуже конкретно. Уже місяць грошей не хочуть мені давати.

С.К. — Угу

М.П. — Все — на наступному тижні, на наступному тижні, на наступному тижні, на наступному тижні. Так уже місяць.

С.К. — П..дец!

М.П. - Та взагалі оборзіли.

С.К. — Я зрозумів тебе