Церемонія розпочалася хресною ходою. Процесія, очолювана хрестом і хоругвами, пройшла від церкви Благовіщеня Пресвятої Богородиці до головного храму греко-католиків - Патріаршого собору Воскресіння Христового.

Саме тут проходить церемонія уведення на престол нового глави греко-католиків. В інтронізації беруть участь представники всіх єпархій та екзархатів УГКЦ, представники духівництва, державної влади, громадських та релігійних організацій. Загалом запрошено близько тисячі гостей.

41-річний уродженець Стрия, що на Львівщині, був обраний новим Верховним Архиєпископом Києво-Галицьким на священницькому синоді, який проходив з початку тижня у Львові. У п’ятницю вибір 40 єпископів з України та з-за кордону погодив Ватикан.

Новий греко-католицький патріарх володіє англійською, італійською, іспанською, польською та російською мовами. Його свого часу поставили Апостольським Адміністратором єпархії Покрова Пресвятої Богородиці в Буенос-Айресі. Священичі свячення отримав з благословення Блаженнішого Івана Любачівського. Також він був особистим секретарем кардинала Любомира Гузара.