LG G Pro 2

КомпаніяLG представила потужний планшетофон G Pro 2. Апарат оснащений FullHD-дисплеєм діагоналлю 5,9", а також 4-ядерним процесором Qualcomm Snapdragon 800 з тактовою частотою 2,26 ГГц.

"Оперативки" - 3 Гб, а вбудованої пам'яті - 16 або 32 Гб, залежно від модифікації. Крім того, планшетофон має камерну на 13 Мп, яка дозволяє записувати відео з ультрависокою роздільною здатністю 4K. Також є можливість HD-зйомки зі швидкість 120 кадрів на секунду.

Працює девайс під управлінням системи Android 4.4 KitKat з оригінальною оболонкою та набором корисних програм. Зокрема, функція Mini View дозволяє зменшити зображення до розмірів 3,4"-4,7" по діагоналі, щоб ним зручно було керувати однією рукою. А Dual Browser може одночасно відтворювати два вікна браузера.

Продажі LG G Pro 2 стартують вже цього місяця в Кореї. Коли новинка приїде до Європи - поки не відомо.

Дитяча сигналізація

Лондонська компанія BleepBleeps представила корисний пристрій для батьків справжніх непослухів. Sammy Screamer - це дитяча сигналізація, яка завдяки вбудованому гіроскопу реагує на рух. Маленький трикутник оснащений магнітом, тож його можна прикріпити до вхідних дверей, банки зі солодощами, холодильника чи інших поверхонь.

Якщо дитина спробує вийти з кімнати чи добратися до цукерок, поки батьки не бачать, - одразу увімкнеться звукова сигналізація.

Також можна налаштувати синхронізацію зі смартфоном. У разі спрацювання система надішле на вказаний номер SMS.

У продажу Sammy Screamer з'явиться у серпні. Орієнтовна ціна - $65.

Додаток від арахнофобії

Британська компанія Virtually Free розробила гру, яка дозволить побороти арахнофобію. Мобільний додаток під назвою Phobia повинен допомогти тим, хто боїться павуків.

Гру створювали у співпраці з професійними психіатрами. Складається вона з численних рівнів, під час яких користувач повинен керувати павучком Ітсі.

Спершу це доволі симпатична тваринка, однак згодом у неї проявляються риси справжнього тарантула.

На думку розробників, таке перевтілення дозволить людині поступово звикнути до павука і зрештою здолати свою фобію.

Зазначимо, наразі гра доступна лише для пристроїв на базі iOS.