Sony Xperia M2

Компанія Sony на Всесвітньому мобільному конгресі у Барселоні представила новий смартфон середнього цінового діапазону - Xperia M2.

Девайс оснащений 4.8-дюймовим IPS-дисплеєм (960х540). Дизайн, як і кольорові рішення корпусу, — в стилі всіх останніх моделей Sony.

Усередині — 4-ядерний процесор Qualcomm Snapdragon 400 з частотою 1.2 ГГц, 1 Гб "оперативки" та флеш-накопичувач на 8 Гб. Також на борті — 8-мегапіксельна камера з матрицею Exmor RS і підтримкою HDR.

Працює Xperia M2 під управлінням системи Android 4.3 Jelly Bean. Батареї, за словами Sony, вистачає на 14 годин автономної роботи в режимі розмов.

Старт європейських продажів запланований на квітень. Смартфон буде доступний у версіях з однією і двома SIM-картами, з підтримкою LTE та 3G відповідно. Орієнтовна ціна — €220.

Sony Xperia Z2

Ще одна новинка від Sony на мобільному конгресі — 10-дюймовий планшет Xperia Z2.

Апарат став тоншим і легшим від попередника, тому японці амбітно називають його за цими параметрами "най-най".

Девайс працює під управлінням Android 4.4 KitKat, а за швидкодію відповідає 4-ядерний процесор Qualcomm Snapdragon 801 з частотою 2.3 ГГц та 3 Гб "оперативки".

Планшет оснащений 8-ми та 2.2-мегапіксельними камерами, а також 16-гігайбатним накопичувачем.

У продажу Sony Xperia Z2 з'явиться вже у березні.

Текстурний дисплей

Компанія Fujitsu здивувала відвідувачів мобільного конгресу концептуальним планшетом.

Він оснащений незвичним тачскріном, виконаним за тактильною технологією Haptic. Екран здатний передавати текстури зображення на своїй поверхні. Користувачі можуть власними пальцями відчувати поверхню віртуального об'єкта на екрані — гладку, гостру чи шорстку.

Секрет — у генерації звукових коливань. Між екраном і пальцем утворюється зона високого тиску, зменшуючи силу тертя. Це явище і дозволяє змінювати тактильні властивості дисплея.