Крім того, заряджений Golf 7 дебютував одразу у двох версіях - із бензиновим і дизельним двигунами.

Нові хот-хетчі помітно відрізняються від цивільної моделі. На кузові - цілий розсип шильдиків, замість звичайних фар - затемнена світлодіодна оптика. Оригінальні 17-дюймові диски і масивний спойлер на даху теж додають смаку.

Салон у заряджених "Гольфів" також специфічний. Зокрема, всюди металеві вставки, сидіння прикрашені шотландською клітинкою плюс багате оснащення.

У цілому автомобіль вийшов досить ефектним. До речі, про ефектність. Спеціально для автосалону Volkswagen зняв чудове презентаційне відео у Лас-Вегасі.

А тепер про технічні характеристики і динаміку. Golf GTI отримав дволітровий турбований мотор потужністю 220 сил. До сотні такий GTI розганяється за 6,5 с.

Модифікацію Golf GTD оснастили новітнім турбодизелем об'ємом теж 2.0. Він має чудовий показник потужності - 181 конячку!

У спурті до "сотні" автомобіль програє бензиновому брату секунду. Але, що головне, витрачає лише 4,2 л дизеля на 100 км!

Європейські дилери вже приймають замовлення на гарячі новинки. Мінімальна вартість Golf GTI - 28 350 євро, а Golf GTD - 29 350 євро.