Останні надії "Девілс" канули б в лету, якби 12-та команда Заходу на своєму льоду не перемогла лідера конференції "Філадельфію". “Пілоти”, до того ж, ускладнили завдання всередині другого періоду, коли у воротах Хенберга відзначився Ван Рімсдік.

Переламати перебіг поєдинку господарям вдалось у другій 20-хвилинці. Двічі Ролстон і обидва рази з передачі Еліаса перехилив шальки терезів на користь "Нью-Джерсі". "Флайєрс" однак, навіть вже забезпечивши квиток до Кубка Стенлі, не мали наміру займатись благочинністю.

В дебюті останньої третини статус кво повернув Картер. Все ж “дияволам” відступати було нікуди. Палмієрі знову вивів уперед господарів. А насамкінець статус героя поєдинку підтвердив Еліас. Втретє після пасу того, ж Ролстона Патрік оформив хет-трик, титул першої зірки матчу, а з ними і 4:2 на користь "Девілс". “Нью-Джерсі” варто сподіватись не лише на перемоги у всіх п'яти матчах, що залишились, але й на провал конкурентів.