Це місто - мрія модниць, фінансистів, фотомоделей. Тут вирішуються питання фінансової та міжнародної політики, відбуваються найгучніші фешн-шоу, живуть голлівудські зірки.

Про туристичні принади Великого яблука можна говорити годинами. Спробуємо виділити те, без чого Нью-Йорк не був би Нью-Йорком.

Перша асоціація - Статуя свободи. Цей відомий на весь світ символ американської демократії, знаходиться у серці Нью-Йорка – Манхетені. До речі сам острів в індіанців свого часу купили аж за 24 долари. Аби потрапити у Статую свободи, готуйте 12 доларів.

Вздовж Манхетена тягнеться знаменитий Бродвей – скупчення банків, магазинів та театрів. Всесвітньо відомі Бродвейські шоу йдуть - щоденно впродовж року.

П'ята авеню - найфешенебельніша вулиця Нью-Йорка з розкішними магазинами, ресторанами і готелями. Музей "Метрополітен" - найбільша в США художня галерея з найбагатшою колекцією європейської та американської живопису.

Аби відвідати побільше туристичних об’єктів Великого яблука за менші гроші радимо купити так званий нью-йорк-пас. Цей пропуск відкриє двері до понад півсотні найцікавіших місцин. Денний абонемент коштує 75 доларів, дводенний – 110, тижневий – 180.

Можете не сумніватися, навіть якщо ви вже об’їздили півсвіту, Велике яблуко матиме чим вас здивувати. Та найголовніше для українців у Нью-Йорк потрапити. Найбільших дві перешкоди – американська віза і авіапереліт. Вартість останнього – від 1000 доларів в обидві сторони.

Про дешеве житло у Нью-Йорку теж хіба що можна мріяти. А що ж тут дивуватися, столиця мільярдерів як-не-як. За кімнату у хостелі готуйте 50 доларів. Бюджетний готель – 100-200 зелених, три зірки – 250-350. Захотілося відчути себе голлівудською зіркою? Готуйте щонайменше 500 доларів і дивіться американські сни у найдорожчих готельних комплексах Великого яблука.