Бодай якось рятуватися довелося у протистоянні з “Орландо Меджик”, яке в останніх своїх п’яти іграх незмінно святкувало перемогу.

Нога в ногу суперники пройшли практично усю дистанцію поєдинку. З представників великого яблука найбільше старалися Кармело Ентоні, в активі якого 39 очок, Амаре Стадамаєр та Чонсі Біллапс. Гості утім справно відповідали результативною грою Двайта Ховарда Хедо Туркоглу та Джейсона Річардсона.

До слова саме останній за 5 секунд до фінальної сирени влучно кину з-за дуги і перевів гру в овертайм. У додатковий час нью-йоркці все ж продемонстрували рідним трибунам, що їм ця перемога потрібніша. Влучні кидки Кармело Ентоні та Чонсі Біллапса принесли тріумф "Нікс" – 113:106.

Синхронно поступилися і лідери сходу. "Чикаго" програло "Філадельфії", а "Бостон" "Індіані". Відтак, перемоги цієї ночі здобули усі 3 команди, які ще не гарантували собі місця в плей-оф, але знаходяться у заповітній вісімці.

Вчетверте поспіль програла найкраща команда ліги - "Сан-Антоніо". Засмутив обезкровлених "Спарс" - "Портленд", який утримує 6-ту сходинку на сході.