Після безгольового першого періоду Павло Дацюк відсвяткував своє повернення після півторамісячної перерви. Росіянин відкрив рахунок, чудово розібравшись з голкіпером та двома захисниками. Лише в дебюті завершальної частини гри "рейнджерам" вдалось відновити інтригу.

Своє вміння гри на п'ятачку продемонстрував Дерек Стефан. Та вже у наступному моменті бездоганна триходівка за участю все того ж Дацюка дозволила Іржі Гудлеру вдруге у цьому матчі вивести господарів уперед. Дрю Міллер втретє засвітив червоне світло за воротами Мартін Бірона.

У Нью-Йорка була нагода перевести гру в овертайм. Спочатку Брендон Дубінскі скоротив відставання, а останні секунди поєдинку підопічні Джона Торторелли завершували в більшості. Та все ж фінальна сирена зафіксувала третю поспіль перемогу в очних протистояннях "Детройта" - 3:2.

“Торонто” переграло “Атланту” - 5:4. На виїзді “Едмонтон” розгромив “Нешвіл". “Калгарі” та “Фінікс” тріумфували перед власними уболівальниками, а “Ванкувер” виявився сильнішим за “Оттаву”.