Мельниченко з цього приводу навіть відмовився спілкуватися з пресою.

"Шановні журналісти, сьогодні очна ставка проводиться не буде - вона зірвана Леонідом Даниловичем Кучмою", - каже адвокат М. Мельниченка Павло Сичов.

Кучма виявився більш говірким - за його словами, очну ставку перенесено на понеділок. Проте свого візаві, як запевняє екс-президент, він навіть не знає.

"Про що там може розмова бути. Я Мельниченка не бачив взагалі ніколи. Він напевно там десь в 5 ряду ходив ззаду. Я потім по фотографії побачив, що так, може десь там був. Отже, про що з ним розмова може бити?" – каже екс-президент України Леонід Кучма.

Причина чергового перенесення очної ставки проста: Кучма залишився без адвоката. Юриста Ігоря Фоміна усунули від справи через те, що він свого часу захищав обвинуваченого у вбивстві Ґонґадзе Олексія Пукача, а відтак не може бути об’єктивним, захищаючи Леоніда Кучму. Проте сам Фомін вважає свою відставку несправедливою, а справу проти Кучми - заполітизованою.

"Це Президент України, по відношенні до нього збуджено кримінальна справа. Я не думаю, що це тільки кримінальне переслідування, тим більше через стільки років. Найвірогідніше, я не зможу бути захисником Кучми, але адвокатом його я залишаюся, оскільки контракт зі мною він не розірвав", - каже екс-адвокат Л.Кучми Ігор Фомін.

Сьогодні Леонід Кучма провів у слідчому управлінні близько 4 годин - каже, читав протоколи справи, яку йому інкримінують. Нагадаємо, 21 березня Генеральна прокуратура порушила справу проти екс-президента Леоніда Кучми за підозрою у причетності до вбивства Ґонґадзе і незаконних діях щодо журналіста Олексія Подольського у вересні 2001 року.