Пряма трансляція на
Останні випуски

Одна історія. Як 5-річний Чарлі Чаплін завоював славу до кінця життя

Кумедний юнак 165 сантиметрів заввишки з блакитними очима і темним кучерявим волоссям. Додати капелюх-котелок, маленькі вуса і тростину, яка супроводжує кумедну ходу і перед вами – відомий образ бродяги Чарлі, який створив Сер Чарльз Спенсер Чаплін.

Чарлі Чаплін – американський та англійський актор, сценарист, режисер, композитор, продюсер, монтажер, словом, універсальний майстер кінематографу. Він народився 1889 року у Лондоні, і вже у 5 років дебютував на сцені з піснею, коли його маму, актрису, освистала публіка.

Читайте також: Одна історія. Як Джон Рокфеллер змінив світову історію

А маленький Чарлі, натомість, зірвав овації і спершу зібрав усі гроші, накидані глядачами, а тоді продовжив співати. Так його кар’єра розтяглася на довгі 75 років – майже до смерті артиста на саме Різдво 1977-го.

14-річним підлітком Чарлі отримав постійну роботу в театрі. Але на той момент він був неосвіченим і боявся, щоб його не попросили зачитати репліку. З роллю посильного Біллі у п’єсі "Шерлок Холмс" допоміг брат, актор Сідні Чаплін. Два роки опісля Чарльз нарешті навчився читати і писати. А з 16 років регулярно годинами щодня грав на скрипці. Цікаво, що Чаплін був шульгою.

Хто назвав Чапліна найзнаменитішою людиною в світі, що затьмарила славу Жанни д’Арк – дивіться у програмі.

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Коментарі