Про це міністр вказав у своїй декларації, де досить обширно розписав своє коштовно майно.

Щодо нерухомості, то у міністра, окрім вищезгаданої квартири, яка є у спільній власності з дружиною Інною Аваковою, є власна квартира. Правда майже у 8,5 разів менша – лише 77,6 метра квадратних. Але вона у Києві. Ще одна квартира у Арсена Авакова є у Чугуєві – на 55,4 метра квадратних.

Також пара володіє квартирою на 70,9 метрів квадратних у Харкові та по 1200 метрів квадратних земельної ділянки кожен у селі Коробчине на Харківщині.

Як не дивно, але автомобіля у Арсена Авакова немає. Як і в його дружини.

Зате міністр є кінцевим бенефіціаром двох фірм на Кіпрі – Ulisse Management Limited та Fontana Management Limited, а також є власником італійської Avitalia s.r.l. Останню компанію він оцінив у 8,832 мільйонів гривень.

Вирішив у свою декларацію Арсен Аваков внести у трохи жарту. Серед нематеріальних активів є таких запис:

Сценарій у вигляді РЮКЗАКІВ, з газетними вирізками: Печальна історія про депутата каплюнаізпартіїпростихблюдей, який разом з бльовочкіним та столяровою, за російські гроші заробляє брехнею (вартість 2 млрд. рублів або 1 грн.)

Колекції вин Арсена Авакова могли б позаздрити багато ресторанів, збірці творів мистецтва – численні українські музеї, ну а дружина Інна не повинна вважати себе обділеною коштовностями. Хоча і сам Арсен Аваков не проти поносити цінні прикраси – годинники Rolex Daytona, Vacheron Constantin та Jaeger LeCoultre.

Читайте також: Мініатюрний будинок і 38 мільйонів під подушкою: Кернес оприлюднив декларацію

Загалом колекція вин виробництва Франції, Італії, Німеччини, Австрії, України, Іспанії, США, Чилі нараховує понад 760 пляшок. Серед них є й такі, які старші за самого міністра – вино Chateau Mouton-Rothschild 1945 року. А до вина і колекція етикеток вина Mouton-Rothchild різних років.

В переліку коштовних речей, які підлягають декларуванню – численні описи італійських меблів.

Цінних паперів у Арсена Авакова лише 12. Це акції ПАТ ФК "Металіст". Їх міністр оцінив у 3 гривні.

Щодо зароблених грошей, то Арсен Аваков вказав 466121 гривень зарплати, 20000 гривень – погашення номіналу вартості казначейських зобов’язань Військові серії В, та ще 2800 гривень – погашення купонів казначейських зобов’язань Військові серії В.

При цьому на банківському рахунку він тримає 964944 гривень та 175804 доларів. Довіряє ці кошти він державним фінустановам. Готівкою ж тримає 15000 гривень, 12800 доларів, 65000 євро, 870 фунтів стерлінгів, 3015 канадських доларів, 96000 японських єн. А ще на 200000 гривень – активи у дорогоцінних (банківських) металах.

Читайте також: Скільки справ по е-деклараціях було направлено до суду та НАБУ