Профілактика здоров'я. Чинна влада ніяк не хоче залишати свої реформаторські ідеї. Після ухвалення нового Податкового кодексу та пенсійної реформи на Україну чекає ще одне потрясіння - реформування системи охорони здоров’я. Про те, що медицина потребує реанімації ніхто й не сперечається. Адже де-юре безкоштовна лікарська допомога, де-факто - відчутно б'є по кишені українців. Що принесе реформа система охорони здоров'я знаю Weekly.ua у матеріалі “Медицині прописали шокову терапію”.

Ситуація на Близькому Сході та в Північній Африці стала непрогнозованою. Відтак, важко однозначно сказати і вплив цих політичних подій на світові економічні та фінансові тенденції, зокрема і через складнощі визначення нових можливих проблемних точок регіону. Єдине що зараз можна прогнозувати з впевненістю так це те, що - події у регіоні призведуть до перерозподілу туристичних потоків, головним чином на користь Туреччини і країн Євросоюзу. Можливі постбунтівні наслідки для України та світу досліджував тижневик “Україна Бізнес Ревю” у статті ”Економічні наслідки північно-африканських і близькосхідних потрясінь”.

Територія для духовенства. Московський патріархат збирає в Україні нерухомість. Цього разу православна церква поповнилась органним залом у Дніпропетровську. Його раніше відкрили у вiдреставрованiй будівлі колишньої Брянської Миколаївської церкви, яка перестала дiяти ще у 1929 році. До слова, українська православна церква московського патріархату вже не вперше отримує нерухомість у Дніпропетровську - раніше їй передали Преображенський собор XVII століття пише “Україна Молода” у матеріалі ”Музика для Московського патрiархату”.