Старигани знову рвуться до влади. Можновладці вже розділили між собою мажоритарні округи як плацдарм для боротьби на наступних парламентських виборах. Хто на малій батьківщині, хто на вже перевірених форпостах - усі вже зараз бронюють місця у новій Верховній Раді. Чому у майбутньому парламенті не буде нових облич - у спецтемі "Коментарів" у статті ″Старигани знову рвуться до влади″.

Задавнена хвороба. Пострадянські держави уражені корупційною традицією СРСР і поширюють її на дедалі нові сфери. Нині в рейтингах найбільш корумпованих країн держави колишнього Радянського союзу скупчилися в зоні, де рівень корупції зашкалює. Це означає, що вона як діяльність осіб, уповноважених виконувати функції держави чи територіальних громад, міцно вкоренилася на пострадянських теренах. Як вирватися з тенет корупції та олігархії, знає "Український Тиждень" у статті ″Задавнена хвороба″.

Потрапив у біду - вважай на себе. Українці, які відпочивають або працюють за кордоном, дедалі частіше наражаються на реальну небезпеку. Поява на світовій карті нових загроз не змусила нашу державу переглянути систему гарантування безпеки співвітчизників. На що можуть розраховувати українські туристи у "гарячих точках". Чи врятує Україна своїх громадян - на шпальтах тижневика "Власть Денег" у статті ″Горячее предложение″.