Український фондовий ринок на початку року приємно здивував. В той час, коли країна повільно виходила з затяжних зимових свят, фондові спекулянти активно торгували акціями і ставили рекорди з вкладання цінних паперів. Інвестиції давали солідні заробітки. В січні на блакитних фішка можна було заробити 20%, у лютому - вдвічі більше. Найактивнішими були приватні інвестори - звичайні громадяни, які самостійно торгують на фондових біржах. Про трейдинговий бум читайте у тижневику “Деловая столица” у статті ”Трейдинговый бум”.

Майже 2 мільйони гривень за депутата. Народні обранці відзвітували, куди витрачали гроші у минулому році. Кожен із 450 нардепів обійшовся платникам податків у мільйон вісімсот тисяч гривень. Найбільше пішло грошей на законотворчу діяльність - майже півмільярда гривень. Але й на відпочинок пішло немало. Приміром утримання депутатських санаторіїв обійшлося гаманцю країни у понад 50 мільйонів гривень. Скільки коштують обранці? - досліджувала газета “Сегодня” у матеріалі “Цена депутата - 1,8 млн. грн.”.

Уряд хоче зробити ліки доступними для населення. Втілити задумане в життя хочуть замінивши іноземні медикаменти вітчизняними аналогами. Реформа у фармацевтичній галузі відбудеться вже у найближчі два-три роки. Влада готує для наших фармацевтів пільгові кредити. Самі ж фармпідприємства теж не пасуть задніх. За останні роки наростили потужності і навчилися не лише копіювати імпортні, а й виробляти власні оригінальні препарати. Деталі - у виданні “Україна бізнес ревю” у статті ”Операція "Фармація”.