Заплатити за обман. Уряд хоче боротись з недобросовісними кредиторами. Зараз у Кабміні готують законопроект, який передбачає нові та збільшення розміру старих штрафів за неправдиву інформацію, яку надаватимуть фінустанови своїм клієнтам. Документ має стосуватись усіх кредиторів. Щоправда наразі невідомо перелік порушень, за який штрафуватимуть недобросовісних позичальників. Про те, як потрапляють у свою ж кредитну пастку читайте на сторінках “Деловой столицы” у матеріалі ”Заплатят за обман”.

Тяжко жити, дорого вмерти. У Києві вже 30 років важко відправити людину в останню путь. Просто місця на цвинтарях в столиці - немає. Наразі з понад чверті сотні кладовищ - працює офіційно лише одне - "Південне". Та й тут, кажуть експерти, хоронитимуть лише до 2013 року. Втім, неофіційно можна знайти місце на будь-якому цвинтарі - питання лише у грошах. Скільки коштує дорога до неба досліджувала "Україна Молода" у статті “Остання нерухомість”.

Німе Мистецтво. Перед міжнародним днем Музею в Києві намагались влаштувати акцію "Ніч в музеї". Храми мистецтва мали відкрити свої двері для відвідувачів з 23.00 години. Щоправда акція виявилась практично провальною, на таку подію відгукнулись зі ста столичних музеїв - лише три. Відвідувачі могли оглянути експозиції в музеї Шевченка, Національному художньому та театральному музеї Заньковецької. Чому храми культури закривають свої двері - досліджували “Известия в Украине” у статті “Тьма музейная”.