Азаровщину на пенсію! В умовах різкого падіння довіри українців до Партії регіонів і особисто до Віктора Януковича настав час принести в жертву знакового цапа-відбувайла. Кандидатура Азарова для цього жертвопринесення - майже ідеальна. Микола Янович навіть у статусі зиц-прем’єра, який нічого не вирішує, але за все відповідає, вже нікого не влаштовує. Та є одна дилема - кого поставити натомість? Охочих багато, а гідних - катма. Про кастинг на нового прем’єра читайте у свіжих "Коментарях" у статті "Оголошено кастинг на нового прем’єра".

Багаті пенсіонери, спіть спокійно. Остання ініціатива Кабміну Азарова про обмеження максимальних пенсій нинішнім ВІП-пенсіонерам не зможе бути реалізована ніколи. Урізати безхмарні виплати можна буде хіба що майбутнім вихідцям на заслужений відпочинок. Та й то не всім. Реформатори замовчують, що ця урядова норма передбачає винятки для окремих категорій громадян. Їм ніякі зміни не загрожують і після реформи. Чому власники високих пенсій в Україні були, є і будуть - знає "Власть Денег" у статті "Пенсионная проформа".

Від лівих тільки назва. Рівень доходів, страх втратити роботу, неефективність соціального захисту та багато інших питань турбують українців незалежно від політичної орієнтації, твердять дослідження. Втім, поки жодна партія не запропонувала реалістичний спосіб вирішення цих проблем. КПУ – єдиний представник лівих у парламенті – давно перетворилася на сателіта влади, що обслуговує її потреби. А потужний реально лівий рух, здатний обстоювати соціальні інтереси українців в Україні навряд чи скоро з’явиться. Про попит без пропозиції - на шпальтах "Українського Тижня" у статті "Симуляція ідеології".