Нездорова галузь. Міністри охорони здоров’я в Кабміні Азарова надовго не затримуються. Попередній керівник відомства Зиновій Митник не протримався на посаді і року, його наступник Ілля Ємець і поготів - після 6 місяців роботи написав заяву про відставку. Президент прохання охоче задовольнив, звинувативши міністра у нездатності реформувати галузь. Чи реально реанімувати пострадянську медицину так, як того хоче Янукович, та чому посада міністра охорони здоров’я в Україні - робота для політичних камікадзе - дізнавались "Экономические известия" у статті ″Емец ушел″.

Ціни - ростуть, баки - порожніють. Попит на пальне, яке невпинно дорожчає, в Україні падає. Що не тиждень - українські автолюбителі отримують все нові неприємні сюрпризи - у вигляді щораз більших цифр на стелах АЗС. Багатьом тенденція до перманентного здорожчання бензину неабияк набридла. Відтак, в країні рекордними темпами скорочуються об’єми продажів високооктанового пального. Кому високі ціни на нафтопродукти вилізуть боком, а кому це лише на руку - читайте на шпальтах "Деловой столици" у статті ″Цена выходит баком″.

Чорнобиль ще нагодує Європу. Зона відчуження стане агрофірмою не лише для України, а й для усього старого континенту - такі райдужні перспективи для чорнобильських чорноземів змальовують чиновники. Тут вже беруться вирощувати сировину для біопалива, але не ріпак, а просо. Згодом - засіють ще й злаки, зокрема й пшеницю. А потім - і до тваринництва перейдуть. Це - елементи чергової програми з реабілітації чорнобильських земель та доставки їхньої продукції в чисті зони. Чи стане Чорнобиль житницею Європи - знають "Ізвестія" у статті ″Чернобыль — житница Европы″.