Приналежність до владної партії ще не означає, що твоя власність захищена від захоплень. Більш сильніші регіонали стали відбирати активи у своїх слабших однопартійців. У партії ж запевняють: почалась справжня боротьба з корупцією. Діляться чи наводять порядок? Та чиї апетити на чиї гостинці у провладній партії аналізував тижневик "Корреспондент" у статті "Время отбирать камни".

Повернення податкового свавілля кінця 1990-х .Теоретично з початку року дією Податкового Кодексу знизили ставки основних податків та ввели податкові канікули, але насправді тиск на бізнес з боку держави, зокрема податковий тільки посилився. Індекс інвестиційної привабливості досяг найгіршого показника за останні 2 роки. Докладніше про реальну ситуацію щодо розвитку підприємництва в Україні читайте в діловому тижневику "Контракти" у матеріалі "Дай мільярд".

Влада задумалась над продажем обл. та міськгазів. Однак такі зміни будуть до смаку не всім. З одного боку вони влаштовують всі зацікавлені сторони: "Нафтогаз" скидає з себе обтяжуючі активи, влада отримує додаткові засоби в бюджет, олігархи та чиновники шматок власності. З іншого боку, держава навряд чи зможе отримати за такі угоду хорошу ціну. Чому влада форсує продаж облгазів та чиї інтереси вона відстоює у тижневику "Власть денег" у статті "Нагазовать по-быстрому".