Операція "модернізація". Влада поставила перед собою надзвичайно амбітне і складне завдання - системно обновити країну, забезпечити її конкурентоздатність. Ефективна регіональна політика покликана посилити економічні реформи та максимально забезпечити їхній ефект для кожного громадянина. "Сильні регіони - це сильна Україна", - впевнений Президент. Тому до переліку реформаторських пріоритетів на 2011 рік глава держави запропонував віднести реформу моделі управління регіональним розвитком. Що саме приготував українцям Янукович-реформатор - на шпальтах фінансово-економічного тижневика "Україна Бізнес Ревю" у статті “Пріоритет-2011 - реформа моделі управління регіональним розвитком”.

Гіркі плоди Податкового кодексу. "Соковитий" ринок фруктів й овочів, через який щороку проходить на 7,5 млн. тонн товару, може стати закритим для мережевого роздрібу. Апелюючи до зміни податкового законодавства, рітейлери заявили про "чистку" списку постачальників, намагаючись або позбутися приватних підприємців, або ж витиснути з них максимально вигідні для себе умови співпраці. Самі фермери поступатися не спішать, воліючи податися на базари або ж опановувати експортні маршрути. Чи загрожує супермаркетам весняний "авітаміноз" - на шпальтах "Деловой столици". Читайте у матеріалі “Сетевой авитаминоз”.

Черговий відбір на "Євробачення" - і черговий скандал. Очевидно, що кого б не вибрали від України на пісенний конкурс все одно знайшлися б опоненти кандидата. Проте критика, що звалилася на голову цьогорічної обраниці журі та глядачів, нагадує снігову лавину, яка з кожним днем набирає швидкості й росте у масі. Оскаржувати вибір Міки Ньютон на участь у "Євробаченні" збирається Ганна Герман. Сама ж співачка готова змінити пісню, з якою виграла національну кваліфікацію. Хто і що співатиме про Україну у Дюссельдорфі - знає "Україна молода". Читайте у роботі “Закон Ньютон”.