Український фінансовий сектор виходить з кризи. В першому кварталі 2011 року наша банківська система в 22 рази зменшила свій сукупний збиток і багато фінустанов навіть заплатили дивіденди. Жорстка позиція акціонерів, яким набридло вкладати в банки гроші і не отримувати жодної віддачі - головна причина покращення фінансових результатів. За оптимістичними прогнозами, вітчизняна банківська система зможе вперше з початку кризи вийти на прибуток вже в другому кварталі - пише “Деловая столица”. Читайте у статті “Банки выходят из кризиса”.

Влада придумала, як стабілізувати ціни на бензин. Україна закупила каспійську нафту і прокачуватиме її нафтогоном “Одеса-Броди” для переробки на двох західноукраїнських заводах - Дрогобицькому і Надвірнянському. Всього планують переробити півтора мільйона тонн нафти. Втім, експерти кажуть, працювати з каспійською нафтою в Галичині нерентабельно - схема досить затратна. Тож чи варто сподіватися найближчим часом на дешевий бензин - дізнайтеся на сторінках видання “Україна молода” у роботі “Октанове число політкоректності".

В Україні продовжують втілювати в життя єдиний квиток. Він дасть можливість користуватися усіма видами транспорту. Оформити, оплатити і роздрукувати квиток можна буде, не виходячи з дому. Зараз операторам відділень “Укрпошти” проводять відповідні навчання - роз’яснюють як оформляти і продавати єдиний квиток на потяг, автобус і літак одночасно. Планують також розширити можливості оплати квитка електронним способом. Деталі - у газеті “Сегодня” у матеріалі “На почте учатся продавать электронные билеты”.