Радянські фахівці гарантували, що саркофаг, зведений над аварійним четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС, простоїть 30 років. З них 25 вже позаду. Новий безпечний конфайнмент, або ж саркофаг №2, яким планували накрити існуючий об’єкт "Укриття", досі на стадії проектування. Чого ж чекати від ЧЕАС - дізнавався "Профіль" у матеріалі “Чернобыль-2016”.

Гарно сидимо. На карті Києва з’явилося місце, де дислокація відставних чиновників та політиків мало не досягає рівня Верховної Ради. І це не елітний санаторій, і навіть не будинок відпочинку. Година прогулянки в день, душ раз на тиждень, нари в дев’ятиметровій камері та телевізор - у таких умовах стара влада вбиває час за ґратами Лук’янівського СІЗО. Про сіре сьогодення колишніх - пише "Корреспондент" у статті “Настоящее бывших”.

Темні квадрати. Лише за 2,5 роки кризи квадратний метр української нерухомості втратив від чверті до половини вартості, кількість угод скоротилася, диктат продавців змінився диктатом покупців. Не виключено, що падіння цін триватиме навіть після відновлення іпотеки. Чи перетворилося врешті житло в Україні зі спекулятивного інструмента на товар - читайте у свіжому номері ділового тижневика "Контракти" у матеріалі “Чорний квадрат”.