В день сміху не до сміху. З 1 квітня набуває чинності третій розділ податкового кодексу. Відтак, підприємцям, які працюють на єдиному податку заборонять вносити на валові затрати вартість товарів прадоними спрощенцями. Ймовірно, що це призведе до чергового скорочення бізнесу. Звісно, якщо підприємці не знайдуть прогалину в законодавстві, яка дозволить відшкодувати собі збитки. Про силу податкового кодексу знає “Деловая Столица” у матеріалі ”ЧП национального масштаба”.

Мовна оборона. Венеціанська комісія вщент розкритикувала законопроекту “Про мови в Україні”, який передбачає розширення сфери функціонування російської мови. В організації кажуть питання копітке та дуже складне, адже востаннє закон про мови востаннє був прийнятий ще за радянських часів та не відповідає положенням української Конституції й міжнародних угод. Натомість новий документ може загнати українську мову - в глухий кут. Про вербальні проекти читайте на сторінках газети “Україна Молода” у статті ”Венеціанці” захистили українців”.

Ярошенко не вірить американцям. Вітчизняний міністр фінансів запевняє, що дефолту не буде. Мовляв, ситуація в Україні стабільна, економічну кризу приборкала та й держборг у 40% ВВП не критичний. Зокрема в Японії він у п'ять разів більший. Тож нема причин, довіряти експертам американського видання Business Insider, який зарахував Україну до 18 країн з можливим дефолтом. Так чи буде фінансовий крах батьківщини досліджувало видання “Україна Бізнес Ревю” у статті ”Дефолту не буде (?!)”.