Гроші на свободу. Цьогоріч українські громадські організації від міжнародних структур отримають мільярд гривень на свою діяльність. В більшості кошти пересилають американські фонди. Також українські спілки фінансують і російські структури, щоправда роблять вони це під прикриттям. Через постійні скарги на утиски свобод з боку влади громадським організації, які борються за демократичні можуть розраховувати на додаткове фінансування. Чи рятують грантові гроші українську демократію, читайте на сторінках видання “Деловая Столица”, у матеріалі “Демократия хочет кушать”.

Від сьогодні стартує відкритий продаж квитків на Євро 2012. З 1 по 31 березня вболівальники відсилатимуть свої заявки інтернетом. Згодом шляхом лотереї УЄФА визначить власників перепусток на матчі континентальної першості. Для реєстрації потрібно всього лише вказати своє ім'я, паспортні дані, номер телефону та адресу - за якою обіцяють за декілька днів до матчу прислати квитки. Як отримати перепустку на Євро 2012 знають “Известия в Украине” у статті “По билету всему свету”.

І поки УЄФА продає квитки на Єврочемпіонат, в Києві на завершальній стадії будівництва терміналу "Де" в Борисполі. Об'єкт площею 110 тисяч квадратних метрів обіцяють здати у листопаді. Вже тоді термінал прийматиме та відправляти міжнародні авіарейси, а транзитні велетенські лайнери зможуть приземлятися для дозаправки. Як Київ зустрічатиме туристів Євро 2012 читайте на шпальтах газети "Сегодня" у матеріалі “Дьюти-фри, сканеры и трубы”.