Посварили і забули. Антимонопольний комітет дав показову прочуханку бензиновим магнатам. Трьох нафтотрейдерів звинуватили у змові і оштрафували сумарно на 150 млн. грн. Втім, таке покарання не лише не пришпилило нечесних торговців бензином, а навпаки. Відповіддю на ці санкції стало синхронне подорожчання пального на заправках штрафників. Ціни на 95-й впритул наблизилися до позначки у 10 гривень за літр. Яким буде фінал цього бензин-шоу - на шпальтах "Деловой столици" у статті “Бензин-шоу”.

Між кредитом і протестами. Кабмін пішов на відстрочку в ухваленні пенсійної реформи. А отже позика Міжнародного валютного фонду не така вже й катастрофічно необхідна. Відклавши проведення пенсійної реформи, уряд Азарова не отримає від міжнародного кредитора чергового траншу грошей у травні. Для такого рішення, виявляється, у Кабміну є ціла низка причин. Яких саме - дізнавались "Экономические известия". Читайте у роботі “Между кредитом и протестами”.

Контракти на стерні. Українські селяни вимагають у зернотрейдерів завдаток за майбутній врожай та готові самі торгувати збіжжям. Завтра - останній день, коли в Україні діятимуть квоти на експорт зерна: з 1 квітня держава не планує продовжувати це обмеження. Утім, замість квот уряд запровадить мито. Чому зернотрейдерам завчасно тішитися - у свіжому номері "України молодої" у матеріалі “Контракти на стерні”.