Димова завіса. Столична влада має намір таки заборонити продаж у кіосках алкоголю та цигарок. Мовляв, країна має бути здоровою - тож саме час боротися зі згубними звичками українців. Щоправда від заборони продавати алкоголь та цигарки в кіосках втрачає малий бізнес. До слова, якщо ініціативи влади наберуть чинності 16 тисяч людей можуть залишитися без роботи. Про димову завісу читайте на сторінках Weekly.UA у статті “Табу на дим”.

Вибори під завісою. Пропоновані президентом ініціативи щодо створення виборчої реформи можуть добряче налякати українців. Ті ще й досі не розуміють, чим саме займається робоча група, яка розробляє плебісцитне законодавство. Принаймні у низці громадських організацій, які займаються спостереженням за виборами та відслідковують законодавчі процеси запевняють - наразі невідомо чим займається створена президентом робоча група щодо удосконалення виборчої системи. Про ціну голосу дізнавалась “Україна Молода” у матеріалі ”Яка підготовка - такі й вибори?”.

Вівсянку, сер - не подано. Гречка на вагу золоту - лише початок. Схоже неабияким делікатесом незабаром для українців може стати вівсянка. Лише за два тижні березня ця крупа здорожчала на півтори гривні. Тепер кілограм "Геркулесу" можна купити за 15 гривень. Єдине, що на відміну від гречки - вівсянка принаймні поки що не є дефіцитом. Про новий продуктовий провал читайте на шпальтах видання "Сегодня" у статті “Вслед за гречкой дорожает “Геркулес ”.